Основними ліхтарями у нашій лінійці є три моделі – Дніпро, Дніпро Р та Дніпро М, а також їх збільшені модифікації на 8 акумуляторів. Основна їхня "фішка" - це світловипромінюючий модуль (голова), що складається з двох груп світлодіодів - центральної та ореольної. Це дозволяє розділити наявне світло на "ближнє світло" та "протитуманки" - за аналогією зі світловою системою автомобіля.
Які їх індивідуальні особливості?
Дніпро – центральна частина світлового потоку ліхтаря досить широка – 25 градусів з "м'якими" краями, ореольна частина – дуже широка – 150 градусів. Тому його дуже зручно використовувати для нічного підводного полювання або підсвічування при зйомці.
Дніпро Р - вужчий і щільніший центр Дніпра Р буде краще вдень і в дуже чистій воді - коли є можливість світити далі. Через особливості людського зору, вдень, за наявності фонового освітлення для ефективного підсвічування темних місць потрібен більш яскравий і вузький промінь. Однак, яскравий центральний пучок, можливо, більше лякатиме рибу і погано позначиться при відеозйомці.
Дніпро М - найскладніший і тому найуніверсальніший ліхтар для підводного полювання, дайвінгу та підводної зйомки. Ви можете плавно налаштувати центр в діапазоні від "холодного-вузького" до "широкого-теплого", також ви можете налаштувати ореол в діапазоні від "червоного" до "жовтого", а потім налаштувати їх (центр і ореол) співвідношення. Це ліхтар найуніверсальніший, але й складніший в управлінні та дорожчий.
Якщо Ви полюєте вночі, багато годин і вам потрібно багато світла - зверніть увагу на модифікації наших ліхтарів на 8 акумуляторів. Тим більше це актуально, якщо Ви не кріпите ліхтар на рушницю.


Наразі кілька слів для обґрунтування цих рекомендацій.
Розміри і вага, функціональні можливості, ціна – основні змінні, з вибором яких потрібно визначитися при виборі конкретної моделі.

Почнемо, мабуть, із вартості.
Сучасний та якісний ліхтар повинен складатися з сучасних якісних комплектуючих – високоефективних світлодіодів, якісної оптики, високотехнологічних блоків керування – драйверів, найсучасніших та найнадійніших акумуляторів.
Також не слід забувати про важливість високої якості виготовлення корпусу ліхтаря. Так, безумовно – ціна має бути розумною.
Не варто купувати ліхтар за ціною Айфона, але й не варто шукати варіант сучасного універсального підводного ліхтаря за 100 $
Функціональні можливості.
Підводний ліхтар просто повинен мати надійний термозахист, повинен контролювати розряд батареї, а також мати просте, інтуїтивно зрозуміле управління і можливості індивідуального налаштування - режими, налаштування форми променя, та й в ідеалі - налаштування температури.
Багато хто з нас водить автомобіль. Світлова система автомобіля складається, як мінімум, з далекого світла, ближнього світла та протитуманних фар. Як би кому не подобалося яскраве біле-холодне світло, але воно марне в туман чи дощ. Так він світить добре і далеко при прозорому повітрі, але в туман його доводиться вимикати та включати протитуманки. Далеке світло засліплює зустрічних водіїв та пішоходів, також і яскраве світло підводного ліхтаря засліплює та лякає рибу.
Тому залежно від прозорості та кольору води, обережності риби, часу доби, потрібно мати можливість налаштовувати світло підводного ліхтаря за аналогією зі світлом автомобіля – я думаю це очевидно.
Розмір та вага
Ми хочемо під водою багато світла. Багато світла і довго – потрібна велика батарея. І тут потрібно шукати компроміс між мінімальним необхідним світлом та максимально комфортним розміром та вагою.
Якщо полюєте вдень і використовуєте ліхтар кілька хвилин - немає сенсу тягати за собою ліхтар на 8 акумуляторів. І навпаки – полюйте вночі, у прозорій воді та багато годин – маленький ліхтар буде марним.
Якщо ж у Вас, все ж таки залишилися питання - дзвоніть, пишіть - ми спробуємо на них відповісти і допоможемо підібрати оптимальну для Вас модель.
Наразі кілька слів для обґрунтування цих рекомендацій.

Розміри і вага, функціональні можливості, ціна – основні змінні, з вибором яких потрібно визначитися при виборі конкретної моделі. Почнемо, мабуть, із вартості.

Сучасний та якісний
ліхтар повинен складатися із сучасних якісних комплектуючих – високоефективних світлодіодів, якісної оптики, високотехнологічних блоків керування – драйверів, найсучасніших та найнадійніших акумуляторів. Також не слід забувати про важливість високої якості виготовлення корпусу ліхтаря. Так, безумовно – ціна має бути розумною.
Дайте відповідь на кілька простих питань
я отримаю зразкове уявлення про умови ваших занурень
і зможу порекомендувати один із ліхтарів, спираючись на свій досвід
їх використання
Почати
Навіщо ви плануєте використовувати ліхтар?
Вперед
Частіше ви пірнаєте вдень чи вночі?
Вперед
Назад
Скільки часу зазвичай триває ваше занурення?
Вперед
Назад
Яка у вас прозорість найчастіше?
Вперед
Назад
Як до вас звертатися та як з вами зв'язатися?

Напишіть, як з вами зв'язатися, і я найближчим часом передзвоню
Я відповім на всі ваші запитання щодо ліхтарів
отримати консультацію Telegram
отримати консультацію WhatsApp
отримати консультацію Viber
Володимир
Таранов
керівник компанії
АкваМастер
Наші контакти:
Телефон: +38 (099) 613 60 68
Пошта: akvamaster@akvamaster.com.ua
вул. Героїв Крут, 60, оф., 9, м. Суми, Україна
Ми пропонуємо справді унікальні підводні ліхтарі!
Ніхто до нас нічого такого ще не робив. І це не дивно – розробка по справжньому нового продукту – справа вкрай затратна. Але оскільки ми самі активно пірнаємо в найрізноманітніших водоймищах, то ліхтарі робляться насамперед для себе. А на свої іграшки ми нічого не шкодуємо.
Спочатку з'являється ідея, потім довгий процес створення тестових зразків та доведення їх до стану напівфабрикату. Потім процес підготовки до виробництва та власне виробництво. При правильному підході це може затягтися на роки і вимагати справді значних фінансових та часових витрат.
Але ми це вже робили і продовжуємо робити, тому що повторююсь, створюємо ці ліхтарі для себе та для Вас.

Унікальні товари
Ми розуміємо, що Вам пропонуємо у своєму магазині.
При всій простоті, інформації у відкритому доступі, з питання штучного освітлення практично немає. Немає розумного підручника, вивчивши який можна було б стати більш-менш освіченою людиною в цій галузі. Потрібно перелопатити гори інформації для отримання будь-яких відповідей - говорю це виходячи зі свого власного досвіду. Далеко не всі мають достатньо бажання і тим більше часу для цього.
Тому, навіть у середовищі активно практикуючих каверз можна зустріти найсуперечливіші думки з приводу вибору оптимального підводного світла. Основний аргумент у цих суперечках - "Мені так більше подобається!". Але подобається саме таке світло людям зазвичай або тому, що вони до нього звикли або просто нічого іншого не бачили.
Вести ці суперечки марно - у нас інший підхід, ми спираємося на більш суттєві категорії - фізику та фізіологію. І на наш погляд у нас непогано виходить!

Ми спеціалісти
Ми пропонуємо не тільки унікальні ліхтарі, але й дбаємо про те, щоб ціна на них у нашому інтернет магазині була прийнятною.
Економічна ситуація, що погіршується з кожним днем, змушує кожного з нас більше економити і менше витрачати на предмети не першої необхідності - це є і від цього нікуди не подітися. Але ми не можемо відкласти наше життя до кращих часів і якісне спорядження потрібне нам саме зараз. У такій ситуації основними пріоритетами вибору стає невелика ціна та висока якість.
Саме такими параметрами і мають наші ліхтарі. У ніші ліхтарів найвищої якості з найширшими можливостями, наші ціни в рази менші за ціни конкурентів! Ми не намагаємося максимально швидко отримати максимальний зиск, ми хочемо отримати в особі наших покупців хороших друзів на довгі роки.

Хороша пропозиція
Основним партнером по доставці товарів від магазину "Під Водою" до наших покупців на сьогоднішній день є служба доставки "Нова Пошта". Якщо у Вашому місті немає філії цієї служби, товар може бути відправлений будь-якою іншою поштовою службою, наприклад, "Укрпоштою".
Вартість доставки залежить від Вашого розташування та визначається службою доставки.
Після надсилання посилки одержувачу повідомляється номер декларації. За допомогою цього номера Ви на сайті "Нової Пошти" зможете відстежити проходження посилки від відправника до отримувача - це дуже зручно. Якщо не хочете з цим розбиратися – можете просто зателефонувати до нас і ми надамо Вам всю доступну інформацію про посилку.
Якщо Ви знаходитесь в іншій країні, то все трохи складніше. Залежно від місця призначення та побажання замовника ми можемо скористатися послугами різних транспортних компаній. Відповідно, терміни та вартість їхніх послуг може бути різною.
При відправленні до країн колишнього СРСР зазвичай використовується компанія УкрПошта. Ціна доставки, наприклад, ліхтаря в повній комплектації, становить 20 $. Як правило, час доставки не буває більше 2 тижнів.На яких умовах здійснюватиметься доставка мого замовлення?
Оплатити товар Ви можете при отриманні безпосередньо у відділенні служби доставки - так званий "накладений платіж" або шляхом передоплати на вказані при переговорах реквізити. На ваше бажання це може бути картка "ПриватБанку", МоноБанку або розрахунковий рахунок підприємця.
"Податковий платіж" передбачає додаткові витрати у вигляді оплати службі, доставки за цю послугу. Зазвичай – це в межах 2 – 2,5% від суми.
Окрім вартості товару, одержувач оплачує вартість доставки, розмір якої залежить від Вашого місця розташування та визначається службою доставки.
На жаль, єдиною прийнятною для нас формою оплати при відправленні в іншу країну є повна передплата вартості самого замовлення та передбачуваної вартості доставки. Вибір транспортної компанії, умов та форми оплати здійснюється в процесі листування поштою або спілкуванням по телефону.
Як оплачується товар?
Протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути куплений у нашому магазині товар, а ми зобов'язані взяти назад з поверненням грошей або обміняти на інший. Це наш обов'язок – згідно із Законом України «Про захист прав споживача».
На всі підводні ліхтарі в нашому магазині ми даємо гарантію 1 рік з моменту реалізації. У паспорті ліхтаря вписується його індивідуальний номер та дата продажу, тому його наявність – це обов'язкова умова.
Якщо Ви не порушували правила їх використання, не розкривали корпусу і на них відсутні сліди механічних пошкоджень, то без зайвих розмов і в найкоротші терміни товар відремонтуємо або замінимо власним коштом. При цьому послуги транспортних компаній оплачуємо також ми.
Навіть якщо Ви втратили паспорт або з моменту придбання пройшло більше року, то, як правило, якщо виріб вийшов з ладу з нашої вини – ми усунемо несправність за власний рахунок. Ми не намагаємося заробляти на ремонтах та зацікавлені отримати у вашій особі лояльного покупця на довгі роки.


Які гарантії на товар?
За невеликий термін присутності нашого інтернет магазину на ринку підводних ліхтарів ми встигли відправити свої вироби до різних країн. Скрізь є попит на якісні, інноваційні продукти, виготовлені під запити конкретних користувачів.
Пояснюється це досить просто – лінійка світлодіодів досить швидко оновлюється і великі компанії – виробники ліхтарів, що банально не встигають за цим процесом. Тим більше, ці компанії не хочуть вкладатися у такі вузьконіші товари як підводні ліхтарі.
Завдяки цьому, навіть не маючи великих можливостей та ресурсів, такі маленькі компанії, як наша, можуть з ними успішно конкурувати та створювати в результаті продукти, що не мають аналогів. А інтернет, що постійно розвивається, робить все більш простим їх продаж і відправку по всьому світу.

Ми відправляємо свої ліхтарі по всьому світу
На даний момент наші ліхтарі Ви можете придбати не тільки у нас, але й наших партнерів.
Для наших партнерів створено умови вигідної співпраці за нашої всебічної та оперативної підтримки. Ми постійно розширюємо нашу дилерську мережу. Умови співробітництва для дилерів Ви можете дізнатися, надіславши запит на нашу електронну пошту, зв'язавшись з нами по телефонуабо будь-яким зручним для вас способом (див. розділ «Контакти»).
Ми не просто присутні, а й активно розвиваємося, тому раді будемо розглянути будь-які пропозиції співпраці.
Співпраця
На даний момент, в Україні найпростіше, крім нашого магазину, замовити підводний ліхтар у мережі магазинів КатранГан:
  • магазин у Києві вулиця Дмитрівська, 13, тел.: 066 648 5493
  • магазин у Дніпро проспект Олександра Поля, 117, тел.: 066 208 6148
та в магазині підводного спорядження ЕКСТРЕМСТАЙЛ
  • магазин у Дніпро вулиця Набережна Перемоги, 118, тел.: 095 471 0282

Також, у країнах Балтії, щодо питання замовлення ліхтарів, ми співпрацюємо з компанією TRITON Семенов Олександр : тел.:+3-712-776-07-07

У зв'язку з війною, до РФ ліхтарі не відправляємо

Де можна придбати ліхтар?
Керування ліхтарем зі смартфона
22 грудня 2022
Ми виготовляємо добрі, але досить складні в управлінні підводні ліхтарі. Але це не наша забаганка, а вимушений захід - універсальний ліхтар, за визначенням, не може бути простим. Виходом із цієї ситуації буде впровадження можливості налаштовувати та керувати ліхтарем за допомогою смартфона. Ми переводимо алгоритми у прості візуальні форми та переміщуючи повзунок на екрані, ми в реальному часі бачитимемо як змінюється світло ліхтаря. Такої можливості, наскільки мені відомо, немає ще жодного виробника переносних ліхтарів

2-й апгрейд ліхтаря Дніпро
03 жовтня 2020
Чергове оновлення найпопулярнішої моделі нашої лінійки підводних ліхтарів. Враховано побажання та рекомендації користувач. Тепер ліхтар став більш функціональним і зручним, при цьому це не призвело до його подорожчання.
Зроблено повну заміну всієї електронної начинки на нову - більш ефективну (з великим ККД).
Основним доповненням до функціональних можливостей стала можливість налаштування чергового освітлення або світлодіодів підсвічування.
З конструктивних змін - відбулася заміна світлодіодів на наступну їхню модифікацію - що призвело до підвищення ефективності ліхтаря.
Також трохи змінився зовнішній вигляд - з'явилися проточки на "голові", для полегшення її розкручування.

3-х канальний драйвер
11 січня 2018
Завершуються робочі випробування нового драйвера з трьома незалежними каналами. Характеристики, на мій погляд, вражаючі: струм до 3-х ампер на канал, принципова відсутність строб-ефекту та дзвону, керування потужним мікроконтролером та система живлення, яка забезпечує споживання струму менше мікроампера у сплячому режимі.
Цей драйвер будуть використовуватись у новій моделі підводних ліхтарів ВОЛГА. Один канал відповідатиме за живлення центрального світлодіода XHP-50.2, а два інших канали керуватимуть діодами ореолу - шістьма XPL2 по 3 шт. на канал.
Сигнальні світлодіоди (3 малопотужні) виділені в окрему секцію та керуватимуться незалежно від 3-х основних каналів.
Нове програмне забезпечення дозволить плавно змінювати струм на всіх каналах, що ще більше сприятиме створенню справді універсального ліхтаря.

2-х канальний драйвер
26 серпня 2017
Закінчилися випробування та налаштування нового двоканального драйвера для світлодіодів. Ця наша розробка від початку до кінця. Характеристики вийшли вражаючі - до 4-х ампер на канал, повна відсутність "писку" та строб ефекту при відеозйомці.
Писку і строба немає на жодному з можливих режимів - це принципова відмінність цього драйвера будь-яких інших. Даний ефект отримано через зміну принципу управління струмом - в цьому драйвері ШІМ немає.
На базі даного драйвера виготовлятиметься ліхтар ДНІПРО з двома незалежними групами світлодіодів. Роздільна керування цими групами дозволить налаштовувати світло цього ліхтаря в залежності від бажання користувача. Це на даний момент унікальні можливості і такої функції немає жодного підводного ліхтаря.

Магазин унікальних ліхтарів зроблених підводниками для підводників
Контакти

  • Україна, м. Суми
  • Email: akvamaster@akvamaster.com.ua
  • Телефон : +38-099-613-60-68
  • У країнах Балтії: Семенов Олександр
  • Телефон : +3-712-776-07-07
Покупцеві

Чому обирають нас?